دستگاه صافکاری هاتباکس Hotmetal

آرمان خودروی پیشگامان ایرانیان نماینده انحصاری دستگاه هات متال در کشور

جدیدترین و مدرن ترین دستگاه جهت رفع قری ها و گودی های تگرگی، دستگاه مولتی هاتباکس مغناطیسی HOTMETAL میباشد. امروزه با پیشرفت صنعت خودرو، بدنه های خودرو از آلیاژ های سبک با ضخامت کم ساخته میشوند. به همین دلیل دیگر نمیتوان با ابزار های سنتی مانند قالب تنه به صافکاری آن ها پرداخت. این بدنه های دارای ضرافت های بسیار خاصی هستند که باید با ابزار های مدرن به صافکاری آن ها پرداخت، یکی از این ابزارها یا بهتر بگوئیم دستگاه ها، دستگاه صافکاری مغناطیسی مولتی هاتباکس هات متال میباشد. این دستگاه نسبت به نمونه های مشابه حود بسیار قوی بوده و از ویژگی های بسیار بارز آن، عدم سوزندان رنگ های بدنه های خودروهای ایرانی است.

خصوصیات ویژه دستگاه مولتی هاتباکس HOTMETAL

یکی از ویژگی های اصلی دستگاه هات متال این است که بر روی بدنه های خودروهای داخلی بدون ایجاد سوختگی رنگ بسیار حرفه ای عمل میکند. دیگر ویژگی این دستگاه که بسیار مورد توجه قرار گرفته، قابلیت دوخت سپر و قطعات پلاستیکی است که در ویدیوهای این مطلب به آن اشاره شده است.

قابلیت دوخت سپر

این دستگاه با استفاده از یک نازل مخصوص دوخت قطعات پلاستیکی به راحتی و بدون آسیب زدن به رنگ های کناری جاهای شکافته شده، عملیات دوخت را انجام میدهد

دستگاه های صافکاری مغناطیسی ، اساسا برای رفع قری های تگرگی استفاده میشوند. قری های تگرگی به فرورفتگی ها یا گودی های گفته میشود که حالت تخم مرغی داشته و نقط یا خط تیز در آن دیده نشود. برای مثال میتوان به سقف یا کاپوت یک خودرو زمانی که مورد اثابت تگرگ قرار گرفته اشاره کرد. این دستگاه برای صافکاری هر نوع قری کاربرد ندارد، زیرا که قدرت دستگاه محدود بوده باید برای موارد تگرگ خوردگی یا گودی هایی که با فشار مشابه ایجاد شده اند استفاده شود.

دفترچه راهنما  فارسی      دانلود 

دفترچه راهنما انگلیسی     دانلود